Шукати в цьому блозі

Станьте майстром інтерактиву: 25 онлайн-генераторів завдань

 

Онлайн-генератори

   Такі сервіси у кілька кліків перетворюють будь-яку інформацію у відповідний формат. З їхньою допомогою можна автоматично визначати дати уроків, створювати різнотипні дидактичні завдання, оформляти документацію відповідно до чинних вимог.

   Генератор дат — це справжня знахідка для кожного вчителя. З його допомогою можна швидко визначити всі дати уроків на півріччя під час складання календарного плану.

   Для того щоб система автоматично показала всі дати уроків на півріччя, необхідно вручну вказати початок та кінець семестру, а також обрати дні тижня, в які призначені відповідні предмети за розкладом.

   Генератор QR-кодів — онлайн-інструмент, який дозволяє створити графічний шифр з будь-якого посилання чи інформації (URL, номер телефону, контактні дані, певний текст, календар, геолокація).

   Генератор ребусів — зручний сервіс для створення яскравих класичних та математичних ребусів різного рівня складності.

   Генератор різноманітних завдань для школярів — це надзвичайно корисна добірка, що включає 19 цікавих генераторів, серед яких створення кросвордів, філвордів, анаграм, прописів, а також різних типів математичних завдань.

   Генератор пазлів — цей сервіс дозволяє створювати з будь-яких зображень мозаїки, що містять від 4 до 300 елементів. Для створення пазлів можна використовувати зображення з бібліотеки платформи, а також завантажувати власні ілюстрації. 

   Генератор цитат на листівках — ресурс, за допомогою якого ви створите яскравий мотиваційний постер із крилатою фразою або цитатою. Функціонал сервісу дозволяє завантажувати довільну ілюстрацію для фону.

   Генератор бібліографічного списку — надзвичайно корисний інструмент для оформлення переліку використаної літератури чи власного доробку згідно з чинними українськими та міжнародними стандартами.